Prírodné materiály dodávajú kuchyni praktický a zároveň aj elegantný a nadčasový vzhľad.

Zulove dosky https://www.goraslovakia.sk/produkty/kuchynske-pracovne-dosky-a-zasteny k nim rozhodne patria. Pracovné žulové dosky majú dlhú životnosť, sú odolné voči chemickým a tepelným vplyvom a sú nenáročné na údržbu. Tieto ich vlastnosti zákazníci oceňujú a pri rozhodovaní o správnom výbere pracovnej dosky je žula správnou voľbou.

Žula je prírodná hornina, ktorá vzniká niekoľko tisícročí. Pozostáva z viacerých hornín, ktoré sú tepelne stabilné. Tieto vplyvy, ktorým odoláva jej dávajú nadčasovú životnosť a mimoriadnu funkčnosť. Samotná hornina má množstvo sfarbení. Po opracovaní získava elegantný vzhľad a ponecháva si teplo prírodného kameňa.

kitchen-1416383_640

Interiéroví architekti navrhujú jej použitie do akéhokoľvek priestoru aj vrátane kuchyne. Hodí sa do všetkých rozmerov interiéru aj exteriéru. Dodá im energiu a silu z histórie. Dýcha stabilitou a silou.

V ponuke sú viaceré prevedenia, veľkosti, hrúbky a farebné kombinácie. Použitie žuly vo forme kuchynskej pracovnej dosky dá Vašej kuchyni štýl a eleganciu. Už nikdy nebudete musieť prihliadať na teplotu čerstvo upečeného koláča a priamo ho položiť na pracovnú dosku. Takisto vyliaty nápoj, kávu zľahka zotriete handričkou a poriadok v kuchyni je zabezpečený. Odoláva aj mastnote a bežnému znečisteniu.

 Je praktická, funkčná a elegantná zároveň.

Správne zvolené doplnky k žulovej pracovnej doske vyzdvihnú použitý materiál. Prípadná žulová  zástena vytvorí jeden elegantný celok. Ostatné doplnky aj kuchynskú linku stačí vyberať v jednoduchšom prevedení.   

kitchen-1940174_640

Jej cena je v porovnaní s inými materiálmi vyššia, ale kvalita a dlhá životnosť Vás určite presvedčia. Aj pri výbere kuchynskej dosky platí pravidlo, že poctivý výrobok je ocenený.

Pri správnom výbere, zameraní a montáži Vám odborníci ochotne pomôžu a poradia.