Nezařazené

Aplikácie, ktoré by mal mať každý muž vo svojom mobile


Aplikácie ako Pinterest, Instagram, Facebook, počasie, taxík má snáď každý vo svojom mobile. Využívame ich denne. V mužskom svete sú aj niektoré špecifické, ktoré sú šité tomuto svetu priamo na mieru.
 

android

  1. Distiler

Appka pre každého milovníka rumov, ginov, koňakov, brandy, tequily. Jednoducho dobrého a kvalitného alkoholu. Dokáže Vám na základe Vašich preferencií ponúknuť ten správny alkohol.  Nájdete v nej rôzne recenzie od odborníkov, môžete si spraviť vlastný wish list.

  1. SAS Survival Guide

Tak táto aplikácia je vyslovene do každého nečasu a zlej, nečakanej situácie. Je totiž plná návodov, odporúčaní, ako postupovať v rôznych krízových situáciách. Teda, pokiaľ Vám vydrží baterka telefónu. Obsahuje videá ako prežiť rôzne situácie, tipy a rady, kompas, Morseovu abecedu, príručku prvej pomoci.

  1. Pocket

„Vrecko“ Vám pomôže zapamätať si všetko, čo si nestihnete hneď prečítať tak, že si to uloží a Vy sa k tomu neskôr môžete pohodlne dostať. A vynikajúce na tejto aplikácii je aj to, že si uložené články, videá, webové stránky môžete pozerať aj, keď ste offline! Uložiť ich ide priamo z prehliadača, alebo z ostatných aplikácií ako je Twitter, Flipboard, Pulse, Ziper.

  1. Airbnb

Kto by túto aplikáciu nepoznal? Vďaka nej spoznáte nie len svet, ale aj život skutočných obyvateľov navštevovaného miesta. Na chvíľu si môžete vychutnať život v centre mesta, ale rovnako aj niekde na samote pri lese. Ubytovanie snov za super ceny si môžete vyhľadať v 190 krajinách sveta.

  1. VSCO

V dobe sociálnych sietí by ani mužom nemala chýbať kvalitná aplikácia na úpravu fotografií. VSCO Vám umožní upravovať fotografie podľa najnovších presetov a zároveň ich zdieľať s členmi komunity.

  1. Duolingo

Svetoznáma a veľmi obľúbená aplikácia na učenie sa cudzích jazykov veľmi pohodovou formou. Ak už prejdete všetky sociálne siete a prečítate všetky správy, aj tie športové, ešte vždy je tu Duolingo, ktoré Vám pomôže s cudzími jazykmi.

pláž

  1. How to cook everything

Láska ide cez žalúdok, to každý dobre vie. Ale to, ako tú „lásku“ správne uvariť, už nie. Na to je práve táto aplikácia, ktorá každému tápajúcemu mužovi pomôže uvariť naozaj všetko.

  1. Sworkit

Potrebujete cvičiť, ale nemáte čas? No, tak toto za Vás vyrieši aplikácia Sworkit. Zadáte svoje ciele, čo by ste chceli dosiahnuť a ona Vám na mieru navrhne potrebné cviky. Budete sledovať videá s trénermi, ktorí precvičujú cviky určené priamo pre Vás na dosiahnutie zadaných cieľov.