Služba Mapy Google dostala veľkorysú aktualizáciu s vylepšeniami, ktoré pomôžu ľuďom dostať sa tam, kam idú bezpečne a ľahko, a pomôcť ľuďom vedieť viac o miestach, kam by chceli ísť.

navigace.png
 
Oznámenie blogu hovorí, že mapy môžete uložiť do režimu offline. "Nebojte sa, ak nie ste online. Predtým, ako sa vydáte na ďalšiu dovolenku, výlet alebo na cestu, vyhľadajte oblasť a klepnite na informačný list miesta, potom, keď je k dispozícii, môžete vybrať možnosť Uložiť mapu na použitie v režime offline. , a dajte svojej mape vlastný názov, napríklad „Toronto Vacation“. Ak chcete vyhľadať svoje mapy v režime offline, prihláste sa, kliknite na ikonu profilu vedľa vyhľadávacieho poľa v pravom hornom rohu a prejdite na položku „Dovolenka v Toronte“ a ďalšie uložené mapy. “
 
Nové filtre, povedal oznámenia, umožňujú užívateľovi prechádzať reštaurácie, bary a hotely otvorením otváracích hodín, hodnotenie, ceny a ďalšie, ak sú k dispozícii, nájsť to, čo hľadáte, keď budete potrebovať. „Od dnešného dňa,“ oznámil Jeffrey Hightower, manažér softvérového inžinierstva, „teraz máte ešte viac spôsobov, ako sa vyhnúť každodenným škytavkám života s Mapami Google pre Android a iPhone / iPad.“

google mapy.jpg
 
Lane navádzanie patrí medzi najpozoruhodnejšie položky o novom vzhľade v službe Mapy Google. Vedieť, ktorý pruh zostať v, alebo prejsť, aby to všetko ľahšie, aby sa zabránilo chýbajúce ďalší výjazd. Blog tiež navrhuje ďalší odkaz poskytujúci podrobnosti o podpore navigácie .
 
Integrácia s Uber je funkcia, ktorá sa dostáva do pozornosti v utorkových tlačových správach o Mapách. Spoločnosť Uber, spoločnosť, ktorá sa môže stať jedným z vodičov, môže byť pripojená k vodičovi. Podľa zverejneného blogu z Uberu v apríli, "V roku 2010 začal Uber ako veľká myšlienka lepšieho spôsobu, ako sa dostať okolo. Dnes, s uvedením Pekingu, je Uber v 100 mestách po celom svete. A my sme len dostať sa začalo. "