Skúste zachrániť planétu

Raz za čas dostane každý skrat a má pocit, že musí všetko, ale skutočne všetko, čo má doma, prerobiť tak, aby to vyzeralo úžasne. Jasné, že to nie je celkom tak, aby to bolo perfektné, ale verte tomu, že sa dá urobiť aj veľmi veľa, za veľmi málo. Pretože nech sa deje čokoľvek, nakoniec si môžete byť istý tým, že keď sa chce, tak sa všetko dá. A aj keď sa nechce, tak sa dá. Nuž, rozumieme si, aspoň myslím. Podstatné, čo chcem povedať je, že aj ja som takto chcela prerobiť svoj domov, no nemala som peniaze na to, aby som si kúpila nový nábytok, takže som sa rozhodla experimentovať a pretvoriť ten starý na takú podobu, aká sa mi naozaj páčila.

gauč

A čuduj sa svete, nevyzeralo to vôbec zle. Keď začnete prerábať, asi vám je jasné, že všetko, čo ste robili doteraz, prestalo mať zmysel. Pretože prerábanie dá zmysel naozaj každému človeku a to bez výnimky. Vážne, neuťahujeme si z vás. Bude vás to baviť, pretože aj mňa to chytilo ako keby som nič lepšie a dôležitejšie predtým nerobila. A fakticky som bola nadšená. Verila som, že presne toto bude niečo, čo bude mať svoj vlastný význam.

potahy

A aj malo. Pretože som si uvedomila, že nielen, že šetrím moje ťažko zarobené peniaze, ale ešte aj robím niečo navyše. A teda, že zachraňujem planétu. Ja viem, asi som to opísala trochu nadnesene, ale pointou je, že recyklujem nábytok a teda, že nezahlcujem planétu hlúposťami. Verím tomu, že aj keď sa snažím, ostatní ľudia by sa mali snažiť tiež a keď to urobia, bude to lepšie. Všetko bude oveľa lepšie a tomu teda môžete veriť. Nebojte sa urobiť niečo navyše. Nebojte sa staviť na to, čo je okolo vás. A nebojte sa skúsiť nejakým spôsobom zachrániť planétu. Verte tomu, že sa to podarí. Nebojte sa toho. Nebojte sa ničoho a skúste to urobiť pre seba. Stojí to za to. Naša planéta za to určite stojí.