Ktoré „neoficiálne“ tabletky na erekciu pomôžu najviac?

Viete koľko stojí jedna tabletka známej Viagry? Minimálne, okolo sedemnástich eur. To však musíte naraziť na lekáreň, kde majú naozaj dobré ceny alebo pri najmenšom dobré zľavy. Takzvaným generikám, som niekedy neveril aj ja. Po ich vyskúšaní však môžem povedať, že ma ich účinok príjemne prekvapil. Keďže píšem tieto riadky, tak som to aj úspešne prežil. Otázkou však je, po akých náhradách siahnuť. Existuje ich totiž naozaj mnoho.
Traja muži, ktorí si zakrývajú oči, uši a ústa.jpg

Náhrady modrej tabletky

Najprv sa pozrieme na generiká Viagry. Niektoré som mal možnosť vyskúšať aj osobne, niektoré zas nie, takže vám poviem niečo viac aspoň o tých, ktoré som mohol odskúšať na vlastnej koži.

  • Sildaforce 200 mg lacnegenerika.to: Podobne ako Viagra, aj tento liek obsahuje účinnú látku s názvom Sldenafil (koniec koncov, napovedá nám to už aj ich názov). V tomto prípade som bol naozaj milo prekvapený. V podstate som nepocítil žiadny rozdiel medzi touto náhradou a originálnym liekom. Sildaforce vyrába firma Zenit Pharma, ktorú považujem za naozaj serióznu. Ich liečivá spĺňajú prísne normy World Helath Organization.
  • Kamagra šumivá 100 mg: V tomto prípade je výrobcom firma Ajanta Pharma, o ktorej nemám veľmi podrobné informácie, no konkrétne s týmito liekmi som bol spokojný taktiež. Trošku ma sklamala doba účinku, výrobca síce uvádza čas okolo piatich hodín, no v mojom prípade, to boli len necelé tri hodiny. Na druhej strane treba povedať, že nástup účinku je extrémne rýchli. V podstate to netrvalo viac ako päť minút. Viete, bublinky sú, predsa len, bublinky.

Muž s dredmi sedí na stoličke so založenými rukami a pozerá von oknom.jpg

  • Sildalist 120 mg:v týchto červených tabletkách, nájdete až dve účinné látky, a to sto miligramov Sildenafilu a dvadsať miligramov Tadalafilu. Áno, ak máte pocit, že pôjde o naozaj silné tabletky, tak máte pravdu, aj z tohto dôvodu vám odporúčam, aby ste najprv užili len polovicu jednej tablety. Ja som tak neurobil a môžem zodpovedne povedať, že som to oľutoval. Polovica bola naozaj postačujúca a mám pocit, že i bezpečnejšia.