Strieborné kruhy sú stále IN

Strieborné náušnice v tvaru kruhu, boli populárne niekoľko rokov dozadu. Dnes ich preto mnoho žien vníma ako gýč alebo vyslovený symbol nevkusu. To ale nie je pravda. Tieto kúsky dokážu ohúriť aj dnes. Stačí iba vedieť, ako ich nosiť.

Žena v slnečných okuliaroch so striebornými náušnicami drží v rukách nákupné tašky.jpg

Nie sú pre každú
Ešte pred tým ako sa budeme venovať tomu, ako „kruhy“ správne nosiť, si musíme povedať jednu krutú pravdu. Tento typ náušníc bohužiaľ nie je vhodný pre každú ženu. Rozhoduje najmä typ vašej tváre. Vo všeobecnosti môžeme tváre rozdeliť na guľaté alebo oválne, podlhovasté a hranaté. Kruhové náušnice sa hodia najmä ženám s podlhovastou tvárou. Dovoliť si ich môžu aj tie s hranatou. Ak však máte tvár vyslovene guľatú, na kruhy radšej zabudnite. Opticky by vás totiž ešte viac rozšírili.

Dostatočne výrazné
Kruhové náušnice zo striebra sú dostatočne výrazné samy o sebe. Preto sa ich nesnažte kombinovať s ďalšími výraznými šperkmi. Na prvý pohľad sa tak síce nemusia javiť, pretože sú väčšinou v tenkom prevedení. Skúste si ich však nasadiť na uši a pozrieť do zrkadla. Veľmi rýchlo pochopíte, že na vašich ušiach doslova svietia.

Zvýraznite ich mejkapom
Tento typ náušníc vynikne najlepšie výrazným mejkapom. Možno sa pýtate prečo je to tak. Bohužiaľ ešte nikto neurobil vedeckú štúdiu zameranú na tento jav. Jednoducho to takto vyzerá dobre. Môžete použiť výrazný rúž alebo očné tiene, nikdy však oboje naraz. To ale pravdepodobne viete i sama. Tmavé farby navyše vytvoria so striebrom pekný kontrast.

Žena v kvietkovanej blúzke s výrazne nalíčenými perami a kruhovými striebornými náušnicami sedí v tráve.jpg

A čo na seba?
K strieborným náušniciam, to však platí vo všeobecnosti, sa hodia výrazné a tmavšie farby oblečenia. Podobne ako pri mejkape, týmto spôsobom vytvoríte pekný kontrast, ktorý vaše šperky zvýrazní. Vyslovene vhodné sú všetky odtiene bordovej, tmavo červenej a iných teplých farieb. Môžete si na seba vziať aj tie chladné, no s nimi nedocielite až tak dobrý efekt.