Antikorové zábradlie

Záujem o výbavu domu v dnešnej dobe nemajú už len architekti, dizajnéri či stavbári. Aj bežný človek, ktorý sa v danom odbore nevyzná, má určite predstavu o tom, ako by mal jeho vysnívaný dom vyzerať. Chcete mať veľké okná, či radšej maličké? Chcete bývať v priestrannom dome, alebo vám stačí aj útulný domček s príjemnou atmosférou?

Jednou z ďalších otázok, ktoré si veľa z vás už niekedy položilo je aj tá, ako bude vyzerať váš balkón či schodisko, a s nimi spojené aj zábradlie. Na trhu existuje veľa druhov zábradlia, napríklad sklené, drevené alebo antikorové zábradlie. Dnes vám predstavíme práve antikorové zábradlie Lmmont, ktoré sa stalo trendom vďaka svojim početným výhodám. Jednou z hlavných plusov tohto zábradlia je jednoznačne dlhá životnosť. Antikor je materiál, ktorý nevyžaduje starostlivosť ani žiadnu úpravu. Jediné o čo sa musíte starať je čistota zábradlí, na ktorú však nikto nedá dopustiť a je pre nás prirodzená.

Antikorové-zábradlie-4

Okrem životnosti však antikorové zábradlie dodá bývaniu či budove moderný jednoduchý dizajn, ktorý dokonale zapadne do štýlu každého domu. Hodí sa naozaj všade a preto ho ľudia tak obľubujú. Antikorové zábradlie si môžete skombinovať aj so sklenou výplňou, ktorá oživí váš príbytok. Je tiež veľmi praktické, pretože nehrozí, že by sa zničilo alebo pokazilo. Taktiež je vhodné do každej stavby vďaka svojmu jednoduchému systému. Pýtate sa na cenu? Cena na trhu sa pohybuje okolo 150 eur za jeden meter zábradlia. Samozrejme, že sa cena líši a závisí od mnoho faktorov. Treba vziať do úvahy i fakt, že antikorové zábradlie vydrží naozaj dlho a preto by ste na ňom nemuseli úplne šetriť.

IMG_20180914_135839

Ak sa momentálne rozhodujete, aké zábradlie chcete práve kúpiť, určite porozmýšľajte aj nad tým antikorovým. Nesklame vás, budete s ním dlhodobo spokojní a jednoznačne dodá vášmu bývaniu moderný či luxusný šmrnc.