Uľahčite si život a využívajte vymoženosti aj pri posielaní zásielok

Uskladňovanie potravín, drobných súčiastok alebo iných predmetov či ich posielanie poštou do zahraničia nám kedysi robilo vrásky na čele. Pri posielaní bolo potrebné zháňať kvalitný obalový materiál, do ktorého sme požadovaný tovar museli zabaliť a odoslať. Kartónové škatule a motúzy alebo lepiaca páska na ich oblepenie a uzatvorenie bolo povinnou výbavou v každej rodine.

Krabice

Výskum však pokročil aj v tejto oblasti a dnes si dokonca môžeme vyberať obálky, ktoré budeme posielať. Plastové bublinkové obálky sú tou istotou, na ktorú môžeme staviť v každej situácii, či chceme posielať knihy, dôležité dokumenty, tlačoviny, drobné predmety alebo aj textil menších rozmerov. Vďaka plastu sú odolné voči poveternostným vplyvom, nečistotám a prachu, vlhkosti, mrazu alebo slnečným lúčom, ale aj mechanickému poškodeniu, ktoré hrozí hlavne pri preprave na dlhšie trasy. Bublinkové obálky sú však spoľahlivé a vy aj adresát môžete byť spokojní, že zásielka dorazí bez poškodenia či znehodnotenia jej obsahu.

commerce-161529_640

Obálky majú formát A4, ale k dispozícii sú aj iné rozmery, ktoré môžete prispôsobiť posielanému tovaru. Ako už z ich názvu vyplýva, vyrábajú sa z odolného plastu, ktorý má navyše z vnútornej strany vlepenú bublinkovú fóliu, ktorá ešte viac zvyšuje jej odolnosť a schopnosť ochrániť aj krehkejší obsah pred zničením. Každý tovar, ktorý do nej vložíte, tam bude ako v bavlnke, bublinková obálka dorazí aj na druhý koniec sveta v pôvodnom stave. Posielanie však môže byť aj príjemné, pretože okrem obálok s bielou vrchnou stranou sú na predaj aj farebné obálky, zaujímavé sú obálky s holografickou úpravou a s posuvným jazdcom alebo v matnej čiernej farbe. Výrobca takisto myslel na tých, ktorí toho posielajú viac a častejšie, a tak vytvoril 10-kusové a 100-kusové balíky, a vy si tak môžete zaobstarať hneď viacero kusov, aby ste ich mali poruke, ak budete potrebovať niečo súrne zabaliť. Jednoduché uzatvorenie pomocou posuvného jazdca alebo lepiacim pásikom posúva tieto obálky do skupiny obľúbených a ľahko dostupných pre každého.