Kam nedovidíte vy, tam posvieti LED reflektor

Technológie sa posúvajú vpred míľovými krokmi a my sa im musíme prispôsobiť. V každej sfére života sa stretávame s novinkami, ktoré ho obohacujú a pomáhajú k zdravšiemu prostrediu, kde žijeme a pracujeme a mnohé z nich sú úspornejšie, aby sme dokázali znižovať náklady na energie. Medzi vychytenými novinkami sa nachádzajú aj svietidlá, ktoré sú vyrobené LED technológiou a slúžia nám už zopár rokov. Zabezpečujú osvetlenie všetkých vnútorných aj vonkajších priestorov, sú obľúbené hlavne kvôli energetickej nenáročnosti, dlhej životnosti, šetrnému vplyvu na životné prostredie a variabilnosti s primeraným výkonom. V segmente LED svetelných zdrojov sú na trhu žiarovky, panely, trubice, pásiky a reflektory.

led-reflektor-10w-5500k-cierny

Posvietiť si na dvor, parkovisko či záhradu a podobné priestory v exteriéri umožňujú LED reflektory, ktoré majú potrebný výkon, aby dokázali osvetliť veľkú plochu a intenzita svetla je takisto dostatočná. Ich funkcia je rovnaká ako pri ich predchodcoch, sú však vyrábané s ohľadom na moderný dizajn, v takzvanej slim konštrukcii, ktorá dovoľuje umiestniť ich aj na miestach, kde sa klasické reflektory s robustnejším tvarom jednoducho použiť nedali. LED reflektory sa vyrábajú v štvorcovom a okrúhlom tvare v bielej a čiernej farbe rámu.

Výkony reflektorov sú 10,20,30,50,100 a 200W, každý z nich je vybavený čipom MCOB od výrobcu GENESIS tiež majú krytie IP65, vďaka ktorému sú vhodné do interiéru aj do vonkajšieho prostredia. Slim rozmery ich predurčujú na použitie napríklad do stropov, k nábytku alebo ich možno nechať len tak voľne ležať na mieste, kde potrebujeme, a to je vlastnosť, ktorú oceníte pri práci v dielňach či ateliéroch a podobne. Presuniete si ich rýchlo a jednoducho, bez nutnosti použiť náradie.

profesionalny-biely-led-reflektor-100w-samsun

LED reflektor je typ svietidla, ktoré svojim výkonom plne nahradí doposiaľ používané halogénové svietidlá, navyše vám led reflektor usporí energiu a neznečistí životné prostredie. Obráťte sa na predajcov, ktorí vám pomôžu pri výbere kvalitného typu reflektora, aby vám spoľahlivo slúžil dlhý čas.