Zručností, ktoré by mal každý muž vedieť

1.  Viazať kravatu
Dokonca aj v našej príležitostnej kultúre, kde sú mikiny vhodným oblečením pre miliardárov, každý človek by mal vedieť, ako viazať kravatu. Pohreby, svadby a pracovné rozhovory sú len niekoľko príležitostí, keď je vhodná ostrá kravata a počas svojho dospelého života budete navštevovať veľa ľudí. Nechcete byť 30-niečo, čo potrebuje požiadať svoju mamu o viazanie kravaty.

kytara

2.  Spraviť táborák
Existuje prvotné prepojenie medzi mužmi a ohňom. Hoci to už nie je potrebné pre naše prežitie, človek a spojenie s ohňom stále existuje. Je to akoby vzrušujúce a upokojujúce, nebezpečné a uisťujúce. Nie je nič lepšie, ako sedieť okolo praskajúceho ohňa pod hviezdnou oblohou, zatiaľ čo sa pokúšate si niečo opiecť a meditovať nad veľkými otázkami v živote. Len kvôli týmto dôvodom by človek mal vedieť, ako vytvoriť oheň. Ale je tiež dôležité vedieť, aby ste mohli vytvoriť oheň počas kempovania, aby ste mohli uvariť jedlo pre vás a ľudí s vami.

3.  Vyčistiť si topánky
Pár topánok so zrkadlovým leskom dokáže dokončiť vzhľad do dokonalosti. A okrem toho, že držíte topánky špičkovým tvarom, čin čistenia topánky je uspokojujúci, mužný rituál, ktorý upokojuje myseľ. Opakované zdvihy lesklej kefy spojenej s teplým zápachom leštidla na topánky stačia na to, aby ste sa dostali do meditačného stavu. Ak chcete prejsť na ďalšiu úroveň, vytvorte si vlastnú škatuľu na čistenie obuvi .

kravata

4.  Ošetrenie uhryznutia hadom
Od samého začiatku človeka boli hady jedným z našich najväčších nepriateľov. Kĺžu sa a syčia a nie sú pre nikoho dobré. Ak sa stretnete s jedovatým druhom hada ( naučte sa, ako ich tu identifikovať! ), je to vo vašom najlepšom záujme vedieť, ako to liečiť, aby to všetci prežili.
Dúfam, že sa vám tento článok páčil a naučil vás niečo o tom, čo by mal vedieť každý muž. Možno vám to niekedy zachráni život.