Neexistujú hlúpi ľudia, sú iba ľudia, čo málo používajú internet

Čo je veľmi populárne v tejto dobe je nakupovanie cez internet. Hoci by sa dalo povedať, že u žien je to väčšinou oblečenie, drogéria či knihy a časopisy, pričom u mužov skôr elektronika, skúsme to takto nezovšeobecňovať. V skutočnosti, bez ohľadu na pohlavie, väčšina z nás – teda Slovákov, sa odváži objednať si cez internet oblečenie, neskôr drogériu, parfumy.
Do čoho naopak nejdeme sú v prvom rade potraviny, potom výživové doplnky a lieky.

kafe

Pokiaľ však predsa len využijeme tento šikovný nástroj, ktorý nám bol daný, navštívime v prvom rade najznámejšie slovenské internetové obchody, až neskôr tie zahraničné, medzi ktoré patria aj velikáni Ebay, Amazon, Wish, Tchibo, Zoot či Aliexpress.

Internet v našom mobile

To, čo bolo kedysi mýtom, niečím, čomu sme sa prudko vyhýbali, či už ako deti alebo dospelí, je tu! Internet v mobile, dokonca mobilné dáta, ktoré sme sa vždy báli zapnúť, pretože sme boli presvedčení, že náš operátor nám to pri ďalšej faktúre riadne spočíta. Dnes, to robíme, či už v rámci mobilných dát alebo voľného internetu okolo nás (wi-fi) často len pre zábavu.

notebook

Spojiť sa s našimi priateľmi, zistiť čo robia, alebo naopak – spojiť sa s nimi, aby vedeli, čo zaujímavé robíme my. Všetko zdieľame. Ak nie, tak čítame. Správy na internete, bulvárne plátky, novinky zo sveta showbiznizu. Takejto zábave či získavaniu nových informácií, ktoré by sme úprimne mohli získať aj inde (pokiaľ by sme mali chuť opustiť pohodlie nášho domova a predsa si tie noviny ísť kúpiť do novinového stánku), sme predsa len prepadli. A nie len naša mladá generácia, ale už aj tá staršia. Bariéry tu už v tomto prípade nie sú. V horšom prípade, aspoň začínajú padať.

počítač

Využitie internetu je dnes skutočne rôzne, bolo by hlúpe nepridať sa k tým ostatným, ktorí si ním vedia spríjemniť alebo zjednodušiť život. Neveríte? No Vás snáď presvedčí o opaku.