Topky

Určite ste už niekedy počuli o tejto webovej lokalite, kde sa môžete dočítať o najnovších udalostiach a situáciach, ktoré sa stali za posledné minúty, hodiny, či dni. Nielen na Slovensku, ale aj vo svete. Otázkou však ostáva, či sú tieto informácie naozaj pravdivé alebo ide len o domnienky, mylné informácie v dôsledku nepochopenia, zavádzajúce informácie, domýšľavé poznámky autorov alebo vyslovene klamstvá. Myslím, že istý si nemôžeme byť asi nikdy pri žiadnom zdroji, pretože každý autor vloží do svojho článku niečo svoje. Ako napríklad ja teraz v predchádzajúcej vete, ale je dôležité, aby na to bol aj čitateľ dostatočne upozornení, nech nie je prekvapený.

obchod.jpg

Ako stránka by mohla mať táto webová lokalita dosť vysoké hodnotenie, pretože je vcelku pútavá, prehľadná a poskytuje čitateľovi rôzne oblasti, z ktorých si môže ľahko vybrať tú, ktorá ho najviac zaujíma. Jej grafika je priemerná, nevyniká, ale ani nezaostáva za ostatnými. Je postačujúca. Články a ich nadpisy sú dosť pútavé pre takmer každého čitateľa. Myslím, že každý čitateľ si tam nájde nejaký článok, ktorý mu stojí za pár minút na prečítanie.

bussinesmen.jpg

Najviac zarážajúcim je však na týchto stránkach oblasť s názvom dievča dňa. Toto je tak ľahko dostupné pre mladistvých, že o čestnosti danej stránky sa dá potom veľmi ľahko polemizovať. Na pôvodnej stránke síce nič ostýchajúce nevidno, no zvedavý čitateľ to môže veľmi ľahko rozkliknúť a zbadať to, čo by tam možno nečakal. Prečo sa ženy musia prezentovať len ako sexuálne objekty a nemôže tam byť napísané o žene dňa, ktorá niečo dokázala, vynašla, či niečo významné priniesla na tento svet. Potom sa ešte nasúka otázka, prečo sú ženy znevýhodňované a nie je tam fotka aj s mužom dňa? Či len muži majú právo na pohľad na iné ženy na každom kroku. Potom nečudo, že tie vzťahy vydržia tak málo, keď sa to na mužov valí z každej strany a oni potom neodolajú… Mali by sme im to viac znemožniť, aby to nebolo také lákavé predsa… Nie? ….