Relax pomocou senzuálnej masáže

Senzuálna masáž patrí k tým, o ktorých sa veľmi nehovorí. Ide o dosiahnutie orgazmu pomocou dotykov, ktoré vykonáva masérka. Masérka presne vie, kde sa nachádzajú vaše intímne partie a body, ktoré vás vzrušia. Tieto partie tiež vyhľadáva. No, pomasíruje aj iné časti vášho tela. Masáž hlavy je veľmi prospešná. Uvoľníte svoje myšlienky a nebudete viac myslieť na každodenné povinnosti. Na hlave sa nachádza príliš veľa aktívnych bodov, ktoré ucítite po celom tele akonáhle sa ich masérka dotkne svojimi šikovnými rukami.

masírovanie

Masáž chrbta je veľmi obľúbená. Mnohí si nechávajú pomasírovať práve chrbát, ktorý majú často stuhnutý alebo bolestivý. Stuhnutý chrbát môžete mať od dlhého sedenia aj napríklad pri počítači. Chrbát vie byť veľmi bolestivý a je na čase, aby ste ho nechali uvoľniť práve za pomoci masérky. Pomasírovanie horných a dolných končatín je tiež veľmi prospešné pre vaše celkové uvoľnenie a odpočinok. Aj ruky či nohy potrebujú niekedy pouvoľňovať. Práve masérka vie, ako ich má správne pomasírovať. Vie, kde máte body, ktoré vám rozprúdia v tele zmiešané, ale príjemné pocity. Pri senzuálnej masáži vás bude sprevádzať hudba, ktorá vám prebudí vaše zmysly. Bude pre vás veľmi ukľudňujúca a prospešná. Nechajte sa unášať jej pokojným tichým rytmom, ktorý budete počuť v celom masérskom salóne.

voňavé sviečky

K masážam patria aj rôzne masážne pomôcky. Poznáte masérsky valček, ktorý dokáže masérka divy? Alebo aj rôzne oleje či mastičky, ktorými bude rozmaznávať vaše telo? Nechajte sa rozplývať a nemyslite na každodenné povinnosti, ktoré vás zakaždým pohltia a ste v strese. Stres je nepríjemným javom pre človeka. Telo by nemalo byť nikdy v strese. Niekedy sa tomu však neubránite. Hlavne, ak máte vo svojom zamestnaní veľa práce a ešte vás doma čaká príliš veľa povinností. Každodenné povinnosti vám prinášajú nepríjemný stres do života. Nechcete ich. Rozhodne na to pomôže senzuálna masáž. Vychutnajte si ju a vyskúšajte jej čaro.