Nezařazené

Mezoterapia tváre

Mezoterapia sa vykonáva podávaním injekcií a zahŕňa podávanie na kožu alebo do kože mikroskopických dávok prostredníctvom krátkych, tenkých ihiel rôznych prípravkov. Liečivo sa uskutočňuje v závislosti od problému pacienta s pokožkou.

kosmetické nástroje

Pri akých symptómoch sa používa mezoterapia:

· Miestne tukové ložiská;
· Vrásky na tvári, krku, dekoltu;
· hyperpigmentácia;
· Strata elasticity kože, zníženie tónu tela, pokožky tváre;
· Príprava na chemické odlupovanie, mechanické, ako aj laserové leštenie kože;
· Svalnatý ovál tváre;
· jazvy;
· Problémová koža;
· kapiláry;
· Stretnutia po pôrode;
· Vypadávanie vlasov, plešatosť;
· Príprava na regeneráciu po plastickej chirurgii.

Krémy a masky úplne strácajú účinnosť počas začiatku procesu starnutia pokožky a celého tela. Pretože nepreniknú do hĺbky pokožky. Keď ste sa uchýlila k profesionálnej mezoterapii tváre kyselinou hyalurónovou, pacientovi sa podávajú biologicky aktívne lieky. Zahŕňajú komplexy vitamínov, enzýmy, zlepšené látky, mikroelementy, aminokyseliny. Látky, ktoré sa dostanú do pokožky, umožňujú aktívne tvoriť zložky intercelulárnym spôsobom. V dôsledku toho sa obnovia hlboké vrstvy kože, jemné záhyby sa úplne vyhladia, elasticita sa obnoví, tón sa úplne obnoví a jeho zdravý vzhľad sa vráti.

lipolaser

Ak chcete vykonať procedúru mezoterapie, prvá vec, ktorú si všimnete je, že koža sa stáva elastickou, mierne utiahnutou. Výhodou tohto postupu je, že počas mezoterapie aktívne zložky pôsobia na pokožku len lokálne bez toho, aby prenikli do krvi.

Kontraindikácie:
· Tehotenstvo, dojčenie;
· Zlé zrážanie krvi;
· Rakovina, ťažké endokrinné ochorenia;
· Obdobie zotavenia po operáciách;
· Akútne ochorenia dermy v miestach, kde sa injekcie vykonávajú;
· Neznášanlivosť na koktaily;
· Ochorenie žlčových ciest;
· Súčasné ochorenia v štádiu exacerbácie;
· Paraneoplastické ochorenia.

Ak chcete vykonať procedúru omladenia s mezoterapiou, pred začatím omladzovania pokožky sa odporúča konzultovať s lekárom, ktorý urobí protokol o procedúre, výber špeciálneho programu. Po každej konzultácii sa bude monitorovať stav pokožky, po ktorom bude lekár schopný vyjadriť skutočné náklady na procedúru. Priemerná dĺžka trvania procedúry je 30 minút. Malo by sa tiež pamätať na to, že mezoterapia je postup trvajúci od 8 do 12 sedení s intervalom 5 až 7 dní.