Nedostatok kvalitného sexu? Toto môžu byť príznaky

Viacerí možno tušite, že sexuálna absencia sa časom musí nejakým spôsobom určite prejaviť. Možno si to nepripustíme, ale sú známe určité špecifické znaky, akými sa nedostatok sexu prejaví na našom chovaní i tele. Tieto príznaky sú však posudzované z celkové hľadiska, možno sa u Vás neprejavia v rovnakej línii, no príznakov existuje viac a je takisto pravdepodobné, že aspoň jeden zo znakov Vám bude blízky. A možno nie, možno budete tvoriť výnimku, no každopádne sa na tieto znaky pozrieme bližšie, nakoľko si ich nemusíme uvedomovať.

impotence

Prečo sa ale ľudia vzdajú možnosti mať sex? Odpovedí môže byť viacero a je to trochu komplikovanejšie. V tom lepšom prípade sa partneri dohodnú na chvíľkovej absencii dobrovoľne, v horšom prípade si prestali rozumieť, alebo muža zastihne jeden z relatívne rozšírených zdravotných problémov, problém s erekciou. Ak nás na základe rôznych okolností čaká dlhšie obdobie bez sexuálnej aktivity, môžu sa dostaviť viaceré negatívne príznaky ako zhoršená koncentrácia, nebývalé výbuchy hnevu, v horšom prípade nástup depresie. (Pochopiteľne, bez sexu sa svet nezrúti, s týmito problémami by sme sa mali snažiť vyrovnať po svojom, aby boli badateľné v minimálnom rozsahu.)

Zhoršená pozornosť: Bude spôsobená roztržitosťou, rozladenosťou, celkovou neistotou. Tieto faktory vytvoria okrem iného aj stratu koncentrácie. A poznáme následky,… všetko spraviť, s každým sa pohádať, no nulový, ba až škodlivý výsledok našej aktivity. Takisto aj náš spánok nebude práve ideálny.
Nastupuje priberanie:Chuť sa snažíme kompenzovať viacerými pochúťkami a sladkosťami, aké máme najradšej. Nejeme ani tak z potreby, aby sme zahnali hlad, skôr si chceme obaliť nervy a zahnať mrzuté pocity. Sladkosti majú na naše telo podobný efekt, ako keď sa pri sexe uvoľňujú hormóny.

kostýmy

Alebo naopak, úbytok váhy : Na niektorých ľudí môže pôsobiť absencia síce rovnako, ale s opačným efektom. Pravidelné jedenie a dokonca väčších porcií môže byť tá posledná aktivita, do akej majú chuť. V niektorých prípadoch sa nervozita prejavuje nechuťou prijímania potravy. No samozrejme, k prijímaniu potravu sa človek nakoniec donúti, no nedá sa povedať, že by si ju vychutnal.
Aktivita a šport: V lepšom prípade človek túžbu po sexe dokáže zahnať tým, že sa zvýši jeho aktivita v iných veciach, čo je vlastne plus. Bude sa viac snažiť v práci, bude si hľadať hobby, alebo začne cítiť potrebu odlišnej fyzickej aktivity, čiže pravdepodobne športu.