Slovenka šla za svojim snom a vdychuje nový život starému nábytku

V dnešnej dobe sa stretneme s mnohými návodmi, ako čosi opraviť a zrenovovať aj na internete. Ide väčšinou o ľudí, ktorých koníčkom je práve rozdávanie svojich skúseností. Ale nie každý sa môže pochváliť, že sa živý niečím podobným. K takýmto šťastlivcom môžeme zaradiť práve Evu Kyselovičovú. Jej šikovné ruky a múdrosť ju dostali až tak kde dnes je. Ale poďme po poriadku. Evka začala, ako ekonómka a v tejto oblasti pracovala niekoľko rokov v hlavnom meste Slovenska. Tento druh práce však vyžaduje veľa sedenia a málo kreativity. A toto bolo hlavnou príčinou prečo táto úspešná Slovenka opustila po materskej túto prácu a naplno sa pustila do realizácie svojej vidiny.plechovky s barvami.jpg Starý nábytok pre ňu nie je niečo na vyhodenie, ale možnosť jej realizácie a upustenie svojej fantázie. Pomocou štetca a farieb začala opravovať nábytok zo smetísk. Toto ju chytilo natoľko, že založila svoju vlastnú značku, pod názvom NaVidieku.sk Svoj talent a tvorivé nápady šíri ďalej a nedrží ich zamknuté v železnej truhličke plnej tajomstiev.
Eva svoju záľubu objavila pri zariaďovaní svojho vlastného bývania a vždy premýšľala, čo kam položiť a čo, s čím zladiť. Aká farba je najvhodnejšia atď. Po kúpe chaty v dedinke Jablonka na Myjave sa začala jej cesta. Starý domček začala aj s manželom prerábať, aby vyzeral, čo najviac tradične a zachovali tak jeho charakter, ktorý ich prinútil pre kúpu tejto nehnuteľnosti. Každá izba prešla pod ich rukami, ako aj vonkajšia fasáda a aj okná, ktoré sú dnes z členeného skla, ako kedysi.lepidlo na dřevo.jpg
A práve táto chalupa sa stala zdrojom inšpirácii pre ňu samotnú a pochopila, čím sa chce živiť. Najskôr šlo o okruh známych a priateľov. Taktiež susedia si nemohli nevšimnúť jej šikovnosť a takto sa šírilo jej nadanie ďalej. Postupne sa dopracovala aj s partnerom k ich vlastnému štýlu, ktorý síce nie je celkom vidiecky, ale sú v ňom aj moderné prvky. Hlavné je, že ju táto práca neskutočne baví a berie ju ako relax, popri starostlivosti o domácnosť. Toto viedlo k založeniu vlastnej značky.
Každý z nás má určite tak, ako aj pani Eva nejaký ten koníček. Netreba sa preto báť zužitkovať, to čo nám bolo od prírody dané.