Náramok ako novodobý šperk

Doplnky by mali byť súčasťou každého outfitu. Nemali by ste zabúdať na kabelky či šperky. Práve šperky sú odjakživa súčasťou každej ženy. Dotvárajú celkovú ženskosť, nežnosť a pritiahnu každú pozornosť. Šperk má za úlohu zaujať na prvý pohľad. Práve preto sú vyrábané z materiálov, ktoré sa blyštia a upútajú zrak aj z väčšej vzdialenosti. Veľký úspech majú v dnešnej dobe náramky. Náramky na ruke môžete mať obľúbené a nosiť ich každodenne či s nimi aj spávať. Potom sú tu zaujímavé kúsky, ktoré sú extravagantnejšie a hodia sa na rôzne spoločenské akcie. Náramok krásne zvýrazní zápästie.

strieborný náramok

Najvhodnejšie sú strieborné náramky. Sú oveľa kvalitnejšie ako bižutéria, nepôsobia lacno a vydržia oveľa viac. Bižutéria vám čas zčerná, opotrebuje sa. Striebro drží lesk dlho a tak ľahko sa nepoškodí. Na rozdiel od zlata, cena je oveľa prijateľnejšia a striebro si môže dovoliť takmer každý. Strieborná farba je ľahko kombinovateľná a vhodná na bežné nosenie ku každému typu oblečenia.

Druhov strieborných náramkov je veľké množstvo. Výber záleží od vášho štýlu a preferencií. Zvoliť môžete jemný, jednoduchý náramok, so zirkónmi, s rôznymi aplikáciami, na zapínanie či na zaväzovanie. Veľkým trendom sú aj šnúrky rôznej farby doplnené o prívesok či spojovací diel. Tieto náramky si poväčšine kupujeme s personalizovaným príveskom a znamenajú pre nás niečo viac ako len bežný šperk.

strieborný náramok

Strieborný náramok je aj veľmi vhodná inšpirácia na darček. Či už pre svoju lásku k narodeninám alebo meninám, ale aj ako milá pozornosť napríklad na Valentína. Strieborné náramky sú vhodné aj pre väčšie deti. Nebojte sa náramky aj vrstviť. Dávno neplatí, že na jednu ruku, jeden náramok. Dnes môžeme vidieť kombináciu rôznych štýlov, farieb, hrúbok náramkov na jednom zápästí. Chce to len trošku kreativity a dokážete vyčariť pomocou náramkov zaujímavý, štýlový outfit.