Legíny aj pre plnoštíhle

Móda je čím ďalej viac stredobodom pozornosti. Obliekame sa čím ďalej odvážnejšie a pravidlá pomaly v móde miznú. Dnes sa už nemusíte báť experimentovať a obliecť si môžete takmer čokoľvek. To platí aj o populárnych legínach. Módny kúsok, ktorý bol ešte nedávno považovaný za športové oblečenie do posilňovne sa dnes teší obľube aj v uliciach našich miest.

rôzne legíny

Štýl legín sa taktiež časom zmenil. Zabudnite na klasické, čierne legíny, ktoré pri každom kroku presvitali. Ponuka je naozaj pestrá. Rôzne strihy či už s vysokým pásom, ktoré pekne stiahnu pás, push-up, ktoré vám vytvoria zadok po akom túžite či kožené legíny, ktoré pôsobia luxusne. Materiál je kvalitný, elastický a hrubší. Pravidlom už nie sú ani legíny v čiernej farbe. Biele, farebné či podobné džínsom. Sú ľahko kombinovateľné ako s tričkom, svetrom či košeľou. To isté platí aj pri obuvi. Nič nepokazíte teniskami, ale ani lodičkami. Ak sa v legínach cítite pohodlne a najradšej by ste ich nosili každý deň, tie od allsort.sk nosiť môžete. Sú moderné, vysoko kvalitné a dokonca aj vo väčších číslach. Legíny xxl už vôbec nie sú v dnešnej dobe tabu. Aj plnšie postavy si už môžu dovoliť tento obľúbený kúsok. Dokonca na plnšej postave sedia lepšie ako neforemné rifle.

farebné legíny

Dokážu zakryť nedokonalosti a prispôsobiť sa postave. Ich výber neoľutujete ani po celom dni sedenia v práci či rekreácii. Legíny vždy boli, sú a aj budú jedny z najobľúbenejších kúskov oblečenia, aké môžete vo svojej skrini nájsť. Pokiaľ sa vyhráte s doplnkami a zvyškom outfitu, môžete pôsobiť luxusne, štýlovo a neprehliadnuteľne. Veď povedzme si pravdu. Legíny nemilujú len ženy kvôli ich pohodlnosti. Svojich fanúšikov majú aj medzi mužmi, keďže obtiahnutý materiál zvýrazní každú črtu a je sa na čo pozerať. Najmä štíhle a vyšportované postavy by legíny zo seba nemali dať ani dole.