Najzáhadnejší muž v znamení? Jednoznačne Ryby!

Tento muž na prvý pohľad pôsobí lenivo. Možno to niektoré ženy odpudzuje, no za touto vlastnosťou sa môže skrývať aj niečo iné. Muži v znamení Rýb veľmi radi snívajú. Môže to byť o budúcnosti, o rodine, o cieľoch, skrátka o hocičom, čo ich v tej chvíli napadne. Sú takí rojkovia. A keďže to robia kedykoľvek a kdekoľvek, málokto vie, čo sa naozaj odohráva v jeho mysli. Je to taký tajnostkár, ktorý si všetko, o čom sa mu len zdá, necháva pre seba. Na jednej strane to môže na opačné pohlavie pôsobiť vzrušujúco a nedobytne, na strane druhej pre dlhodobý vzťah to môže byť viac ako neperspektívne. Veď kto by chcel žiť s niekým, kto je neustále zahĺbený do svojich vlastných myšlienok, o ktoré sa nechce s nikým podeliť?

fantazie.jpg

Mohlo by sa zdať, že sa snaží unikať od reálneho sveta. Snívanie je preňho totiž istá forma relaxu. Nerobí to len pred svojou rodinou, priateľmi či známymi. Dokonca i v práci si nájde chvíľku, kedy nerušene vyloží takpovediac nohy za stôl, ruky za hlavu a oddá sa tejto oddychovej činnosti.

fantazie.jpg

Často sú tŕňom v oku ich vlastných manželiek. Veď ktorá by si priala muža, ktorý príde domov z práce, aby si na celý večer zdriemol? Nečakajte od neho, že sa s vami vyberie na namáhavú túru niekde do prírody. Možno jedine, ak by ste zašli na piknik a on by si spokojne mohol ľahnúť na deku a zo zatvorenými očami vnímať okolitý šum lesa a potoka.
Muž Ryby patrí medzi veľmi citlivé povahy. A aj veľmi nerozhodné. Má na výber z toľkých žien, no neustále len polemizuje a vyberá si nesmierne dlho. A samozrejme, sníva.
Čo vás na ňom však môže prekvapiť? Je to nesmierne dobrý milenec! Koniec koncov, muž Ryby patrí k veľmi milým ľuďom, priateľským a rýchlo si ho obľúbite. Možno preto je stále obklopený niekoľkými ženami. Napokon, aj keď by sme jeho tajnostkárstvo mohli považovať za nevýhodu, možno nie je na škodu, keď niekedy aj my zavrieme oči a odtrhneme sa od často náročnej a vyčerpávajúcej reality. Čo vy na to?