Xiaomi Mi Band 3 – náramok tretej generácie

Tretia generácia veľmi populárneho inteligentného náramku sa pýši nadrozmerným dotykovým displejom, ktorý dokáže zobrazovať niekoľko informácií naraz. Umožní vám ovládať prichádzajúci hovor, prečítať si prijaté správy a dokonca dokáže sledovať kvalitu a dĺžku spánku, či merať činnosť srdca a srdcový tep. V porovnaní s náramkom druhej generácie sa vývojárom podarilo zlepšiť a spresniť rôzne druhy meraní, čo má za následok presnejšie a vierohodnejšie informácie o vašom zdraví.

náramek

Intuitívne ovládanie

Náramok Mi Band 3 prichádza na trh s OLED dotykovým displejom, ktorý vás prekvapí svojou nízkou spotrebou batérie a vynikajúcou čitateľnosťou, a to aj na priamom slnku. Oproti staršej generácii vám tento náramok nezobrazí iba upozornenie na správy, ale dokonca ich obsah. Ak potrebujete zistiť informácie bez toho, aby ste prerušovali práve rozrobenú činnosť, tak je tento náramok ako stvorený pre vás! Jediné, čo musíte urobiť, je prirodzene zdvihnúť a vytočiť zápästie a displej sa automaticky podsvieti.

Buďte v obraze

Inteligentný náramok Xiaomi vás podrží aj počas náročných dní. Pripomenie vám všetky dôležité udalosti, či aktivity, a to spolu s aktuálnou predpoveďou počasia. Každý workoholik ocení automatickú výzvu na krátky oddych, cvičenie, či dokonca prechádzku.

Za každého počasia

Mi Band 3 je známy práve vďaka schopnosti odolať tlaku vody až piatich atmosfér. Vďaka tejto schopnosti sa s náramkom môžete kúpať či sprchovať, plávať v bazéne alebo aj behať počas daždivého dňa. Náramok vás motivuje k ďalším výkonom hneď po tom, čo zahlási dosiahnutie vami stanoveného cieľa.

běh

Aj počas oddychu

Na to, aby ste si mohli udržať zdravý životný štýl, musíte si vedieť dobre oddýchnuť, či sa vyspať. Inteligentný náramok kvalitu vášho spánku presne zaznamená a následne zhodnotí jeho dĺžku a kvalitu. Veľmi zaujímavou schopnosťou je rozoznávanie hĺbku spánku a počet snových fáz. Majitelia jednoznačne ocenia možnosť budenia pomocou jemných vibrácií.