Máte ich vo svojom šatníku?

Pre „bussiness“
Typický obed bussinessmanov v krásnej luxusnej reštaurácii vyzerá niekedy až príliš vážne, preto sa naň títo ľudia poriadne musia prichystať. Ležérne rifle a košeľa nie sú vždy dobrou voľbou. Muži by si mali obliecť sako a nohavice tej istej farby, najlepšie tmavšej. Obuv je tiež v módnejšom a kultúrnejšom štýle – v žiadnom prípade tenisky! Žena by si tiež mala na svojom outfite  dať záležať, a to vo forme priliehavých šiat s klasickými lodičkami alebo v kombinácii jemne bielej blúzky s farebným sakom a nohavicami.

strach

Rande
Každá chceme na svojom rande vyzerať tak, ako v tom najromantickejšom filme, aký svet videl, a preto bývame pri zvolení správneho oblečenia opatrné. Sprvu nosíme poriadne premyslený outfit, no časom sa nám nad ním nebude chcieť rozmýšľať. Najlepšie je zvoliť si jednoduchosť a kvapku elegancie v podobe letných šiat počas teplejších mesiacov, v zime možno džínsy a ľahký jednoduchý kabátik na vrchu zdokonalený dlhým vlneným šálom. Nedajte dopustiť ani na obuv, ktorou to zaklincujete – či je žena obľúbenkyňa opätkov alebo nie, voľba topánok musí byť správna a ladiť s oblečením.

Ideme do lesa
Dámy, ktoré nie sú typom objavujúcim krasu našej prírody si na gumáky veru nepotrpia. S okolnosťami sa však zladiť musíte a za gumáky budete ešte vďačné. Sú v obchodoch rôzne farebné druhy, dokonca aj s potlačami alebo klasické čierne. Hodia sa aj do dažďa, takže ich využitie nenájdeme len pri prechádzke do lesa. Niektoré ženy si začali dokonca kupovať módne prvky, ktoré sprvu nosili iba vojaci – tzv. maskáče. Takéto nohavice, tričká, mikiny i bundy sa bohužiaľ nehodia každej, dávajte si na to pozor.

schůzka

Je jedno kam sa vlastne vydáme, naše oblečenie by však malo zodpovedať našim záujmom a v konečnom dôsledku prvotným cieľom je upriamiť pozornosť a zapôsobiť príjemným dojmom. Krása síce nespočíva len v móde, no odzrkadľuje našu osobnosť. Neskrývajte sa pod svetríkom, ukážte svoj štýl!