Hliníkové okná-komfortné bývanie

Ponúkame Vám hliníkové okná pre Váš projekt. Vaša stavba nadobudne moderný dizajn a bude vybavená tými najmodernejšími a najbezpečnejšími oknami vôbec. Hliníkové okná sa tešia stále väčšiemu záujmu zo strany spotrebiteľa. Majú mnoho výhod medzi ktoré patrí ľahkosť konštrukcie, preto sú veľmi vhodné pre rôzne sklenené výplne bez nadmerného zaťaženia stavby a prekladov. Sú vhodné pre veľko rozmerové stenové okná či hliníkové fasádne okná, spĺňajú protipožiarne a tepelnoizolačné vlastnosti.

okno svetlo

Tvárnosť hliníka umožňuje vytvoriť dizajnové okná, ktoré splnia Vaše najvyššie požiadavky. Sú dostupné vo veľkom výbere dizajnových a povrchových úprav, preto si určite vyberie každý náročný záujemca. Taktiež spĺňajú bezpečnostnú požiadavku, čím sú veľmi odolné aj proti vlámaniu. To sa týka taktiež aj hliníkových dverí. Hliníkové okná a dvere spĺňajú najvyššie požiadavky a sú minimálne náročné na údržbu. Taktiež sú vysoko odolné a tým splnia Vaše požiadavky na niekoľko desiatok rokov bez akejkoľvek nutnosti opráv, náterov a celkového ich riešenia. Užívajte si hliníkové okná dlhé roky bez starostí. Ponúkame hliníkové systémy ALUPROF bez tepelnej izolácie vhodné do interiéru, no spĺňajúce všetky požiadavky ako je požiarna odolnosť, vlámanie, dizajn. Pri moderných riešeniach tepelno-izolovaných profilov sa môžete spoľahnúť na splnenie najvyšších požiadaviek tepelnej izolácie.

okno budova

Taktiež predajca značky SCHÜCO je jedným z popredných predajcov hliníkových okien a dverí, ktorý spĺňa tie najvyššie požiadavky na bezpečnosť,energetickú úsporu, dizajn a v neposlednom rade Váš komfort s takýmito oknami. Tieto okná pri sklenenej výplni dvoj sklo ale aj troj sklo majú minimálne zaťaženie, keďže ich konštrukcia je ľahká vďaka hliníku, preto nie je problémom vyrobiť okná na mieru podľa Vašich požiadaviek aj v nadrozmerných veľkostiach bez tohto už spomínaného zaťaženia. Kontaktujte nás a mi Vám radi vypracujeme cenovú ponuku hliníkových okien.