Nudí vás klasická masáž? Tak skúste Tantra massage!

Príde vám téma masáž nudná? V takom prípade si asi pod ňou predstavujete nejakú obyčajnú masáž chrbta a myslíte si, že všetky sú v podstate podobné. V skutočnosti však nemusíte mať boľavý chrbát, aby vás masáže úprimne zaujali. Pretože poznáme aj oveľa exotickejšie a zaujímavejšie, aké napríklad vo svojich priestoroch praktizuje tantra massage bratislava Bratislava Tantra.

  • Tie prinesú nielen fyzické, ale aj psychické a dokonca sexuálne uvoľnenie!

tantra, erotika

K pohlavnému styku však pri nich samozrejme neprichádza, využíva sa špeciálna technika senzuálnych dotykov, ktoré ale vedia byť skutočne intenzívne. Vďaka tomu dokážu plnohodnotne pracovať s našou sexuálnou energiou a vďaka nej odstrániť napätie ako aj ostatné ťaživé fyzické či emočné bloky.

  • Uvoľnenie týchto blokov prináša veľmi príjemný pocit a následne lepší nadhľad. Skrátka stav radosti a potrebného zrelaxovania, kedy sa po masáži cítime nabití novými životnými silami.

Je to skrátka jeden zo životných zážitkov a hlavne pôžitkov, čo pôsobia atraktívne a zároveň prinášajú príjemný relax spoločne s načerpaním čerstvej životnej energie. Toto všetko dokáže práve citlivá práca s vašou sexualitou. Aj tá sa dá rozvíjať a dajú sa ňou liečiť mnohé zlé stavy, nemusíme pritom v jej spojitosti vravieť len o klasickom pohlavnom styku. Vlastne je známe, že tantra salón v Bratislava má vo svojej ponuke zahrnutú aj tantrickú masáž pre páry, ktorú teda nemôžeme považovať za niečo, ako intímnu neveru.

  • Áno, navštíviť salón môžete aj so svojim partnerom/kou a užiť si tieto lahodné pôžitky spoločne s tým, že každého z vás bude masírovať niekto zo skúseného personálu.

žena, masáž

Toto je vlastne tá najlepšia prvá cesta, ako sa s tantrickými masážami zoznámite najlepšie. Môžete si pritom odpozerať konkrétne postupy a pokúsiť sa ich následne praktizovať doma, vo vašom mileneckom súkromí. Môžete ju využiť ako predohru, hoci je známe, že pri ovládaní intenzívnejších techník dokonca vedia prinesenými pôžitkami nahradiť klasický sexuálny styk!