Všetky veci, ktoré sú okolo vás, môžu byť buď rozhádzané, alebo pekne uložené. Asi je to smiešne, ale verte tomu, že keď vám toto hovoríme, myslíme na množstvo vecí. Napríklad aj na to, čo je pre vás asi v tejto chvíli podstatné, a to, že napriek všetkým veciam, ktoré sú okolo vás, toto je niečo, čo by pre vás malo byť to najlepšie.

garáž

A keďže nezáleží na tom, kto ste, kde bývate a ako veci okolo vás vyzerajú, mali by ste myslieť hlavne na to, aby ste ten poriadok doma proste mali. Pretože nechs a deje čokoľvek, práve ten by vás mal držať na mieste aj vtedy, keď sa vám to jednoducho nezdá. Asi by ste sa proste mali pozrieť na všetky maličkosti, ktoré máte len tak porozhadzované a uvedomiť si, že nakoniec ste to predsa len vy, kto si musí všetko uložiť. A na to máte koniec koncov kvalitné regály do špajze a garáže. A nepovedzte, že nie.
 
regály

Mnohí ľudia si myslia, že keď je to len taký technický priestor, vôbec nepotrebuje poupratovať, ale to je presne ten omyl, na ktorý by ste mali myslieť. Pretože verte tomu, že nech sa deje čokoľvek, presne toto je niečo čo by vás malo držať vo všetkom. Verte tomu, že dokážete všetko, na čo sa len pozriete a mali by ste sa na to pozerať takto, pretože aj keď sa vám to nezdá, všetko bude presne tak, ako sa na to budete pozerať vy sami. A niekedy proste musíte urobiť všetko podľa seba. Verte tomu, že keď sa takto rozhodnete, pochopíte aj oveľa viac vecí, ako tie, ktoré ste len tak prehliadali. Pretože poriadok je dôležitý, aj keď sa ho takmer nikomu nechce poriadne ho udržiavať, no nie? Verte tomu, že stačí len rozhodnutie a všetko bude lepšie, krajšie a nakoniec sa proste odhodláte k tomu, aby ste veci posunuli ďalej. A to je niečo, čoho sa nezbavíte. Občas proste musíte urobiť všetko tak, ako sa to páči vám a pochopíte, že nakoniec to bude len a len o vás.